Τα αποτελέσματα στο διασυλλογικό αγώνα Κ-18

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Στίβος Δημοσιεύτηκε Τρίτη, 10 Μαϊος 2022

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθησαν το προηγούμενο διήμερο, στις εγκαταστάσεις του ΔΑΚ Καλλιπάτειρα οι Αναπτυξιακοί Διασυλλογικοί Αγώνες Στίβου Κ18 που διοργάνωσε η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου, με μεγάλη επιτυχία. Η Τοπική Επιτροπή ανακοίνωσε τα αποτελέσματα, ανά αγώνισμα, ενώ συμμετείχαν πολλοί αθλητές και αθλήτριες που έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό στη Ρόδο. Αναλυτικά, όλα τα αποτελέσματα:

ΠΑΙΔΩΝ
100Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,07
ΚΑΤΣΑ ΝΤΑΝΙΕΛ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,16
ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 12,35
ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΙΟΣ ΠΑΝΟ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12,43
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12,53
ΧΑΤΖΗΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12,57
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12,69
ΣΟΥΡΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12,71
ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12,77
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 12,78
ΜΠΟΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 13,29
ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 13,31
ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13,32
ΠΡΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13,97
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 14,61
ΚΙΟΣΗ ΟΛΤΙ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 15,36
ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ _
200Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 23,74
ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 24,36
ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 24,78
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 24,84
ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 25,12
ΚΑΤΣΑ ΝΤΑΝΙΕΛ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 25,29
ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25,35
ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΙΟΣ ΠΑΝΟ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25,65
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26,20
ΜΠΟΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 26,76
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 27,19
400Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΔΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 55,18
ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 55,68
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 56,99
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 1’12,52
800Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 2′,15,72
ΔΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 2′,19,75
1500Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΙΜΠΡΑΛΙΟΥ ΚΕΛΜΕΝΤ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 05:03,01
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 05:19,45
ΤΑΤΤΗΣ ΕΡΜΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 05:44,48
3000Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΙΜΠΡΑΛΙΟΥ ΚΕΛΜΕΝΤ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10′,35,28
110Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 18,22
ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 18,62
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” DNF
4Χ100Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΠΟΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ – ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ – ΤΑΤ ΙΞΑΝ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 49,46
ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51,13
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6,52
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6,35
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 5,70
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5,44
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5,31
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 4,93
ΠΡΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4,14
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13,75
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ _
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4,60
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,70
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3,10
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 12,03
ΓΙΑΚΑΪ ΠΑΥΛΟΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 11,40
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11,10
ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10,60
ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9,00
ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8,90
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8,80
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8,68
ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7,73
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 7,45
ΣΟΥΡΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 7,00
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48,31
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΑΚΑΪ ΠΑΥΛΟΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 32,55
ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26,55
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22,01
ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21,82
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 39,55
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 33,85
ΧΟΥΜΠΕΡΤ ΛΙΛΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 32,47
ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 29,34
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22,60
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
100Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,67
ΠΟΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13,16
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 13,61
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 13,72
ΚΥΠΑΡΙΣΣΆ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13,75
ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 13,88
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13,93
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14,02
ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 14,23
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14,23
ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 14,40
ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΝΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14,52
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14,59
ΤΟΥΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14,63
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 14,72
ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14,99
ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 15,23
ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 15,23
ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 15,30
ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 15,36
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 15,45
ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 15,73
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 15,81
ΚΑΚΑΚΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΘΑΡΕΝΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 15,93
ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΜΑΡ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 16,01
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΑΙΣ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 16,87
ΡΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17,19
200Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 26,69
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27,00
ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 27,25
ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28,47
ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28,62
ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 28,90
ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΤΖΕΝΙΣΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 29,05
ΡΑΜΟΛΙ ΤΖΟΥΛΙΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 30,17
ΓΑΛΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 30,44
ΤΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ 30,95
ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΝΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 31,70
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 33,82
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 34,63
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 34,99
ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ο.Φ.Κ.Α ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 35,60
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ _
400Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1′,02,92
ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 1′,07,00
ΡΑΜΟΛΙ ΤΖΟΥΛΙΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1′,13,16
1500Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΙΟΥΠΙ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 05:10,69
ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 05:14,06
ΜΠΑΛΛΑ ΡΕΓΓΙΝΑ Ο.Φ.Κ.Α ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 05:40,75
ΙΓΝΑΤΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 06:10,68
ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΙΛΙΑ Ο.Φ.Κ.Α ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 06:21,25
ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 06:25,62
ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ Ο.Φ.Κ.Α ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 06:45,56
ΤΣΙΤΣΕ ΣΙΜΟΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 07:04,05
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 06,16,56
100Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17,75
4Χ100Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΑΛΟΥΣΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ – ΠΟΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 52,10
ΛΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΒΑΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 53,92
ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΧΑΖΜΟΥΤΖΑ ΤΖΕΝΙΣΑ – ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ – ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 55,26
ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ – ΤΟΥΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΚΑΤΕΒΕΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 55,95
ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΞΥΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΑΙΣ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΗ – ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 1′,06,15
4Χ400Μ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΠΟΖΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ- ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΣΚΟΥΡΜΑΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4’36,20
ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΓΑΛΟΥΖΗ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΓΑΛΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 4′,45,96
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΕ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5,07
ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4,78
ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 4,70
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4,63
ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 4,59
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4,56
ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 4,35
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4,05
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3,77
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΆ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2,60
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2,50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΙΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11,80
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 10,62
ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10,62
ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10,12
ΣΚΥΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 9,80
ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 9,70
ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 9,40
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9,05
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΦΩΤΩ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 8,63
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 8,30
ΚΟΣΣΥΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8,25
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 7,35
ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 7,30
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 54,79
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 49,10
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΛΩΡΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41,31
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 36,40
ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26,03
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΙΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 29,67
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 29,22
ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28,25
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28,01
ΣΚΥΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 27,72
ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24,95
ΜΠΑΚΟΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 24,91
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΦΩΤΩ ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 21,10
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 45,41
ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 39,10
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ Ο.Φ.Κ.Α ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 36,01
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 32,02
ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 28,01
ΓΑΛΟΥΖΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 24,78
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21,90
ΚΟΣΣΥΒΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19,73
ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 14,63
5000Μ ΒΑΔΗΝ
ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33′,55,75
ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 35′,21,61

Η γενική βαθμολογία
ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1ος ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 135
2ος ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 97
3ος ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 61
4ος ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 55
5ος ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51
6ος ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 19
7ος ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 18
8ος ΟΦΚΑ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 14
8ος ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14
10ος ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ 11
11ος ΓΣ ΛΕΡΟΣ 3
12ος ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 2

Γιώργος Πίτσης

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.