To πρόγραμμα της Κ-14 του Ομίλου νήσων

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Ποδόσφαιρο Δημοσιεύτηκε Σάββατο, 01 Οκτωβρίου 2022

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κ-14 του Ομίλου νήσων μετά την κλήρωση που έγινε σήμερα στην αίθουσα του Εμπορικού επιμελητηρίου. 

Στο πρωτάθλημα παίρνουν μέρος 11 ομάδες.

 

1η - 12η αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος Πανόρμου - Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

Α.Ε Λέρου - Α.Ο Πυλίου

Ανταγόρας - ΠΑΟΚ Κω

Αναγέννηση Ασφενδιού - Νικαγόρας

Αντίμαχος - Δόξα Καρδάμαινας

Ρεπό: Αργοναύτες

 

2η - 13η αγωνιστική

Αργοναύτες - Άγιος Γεώργιος Πανόρμου

Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω - Α.Ε Λέρου

Α.Ο Πυλίου - Αναγέννηση Ασφενδιού

ΠΑΟΚ Κω - Αντίμαχος

Δόξα Καρδάμαινας - Νικαγόρας

Ρεπό: Ανταγόρας

 

3η - 14η αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος Πανόρμου - Α.Ε Λέρου

Ανταγόρας - Αργοναύτες

Αναγέννηση Ασφενδιού - Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

Δόξα Καρδάμαινας - Α.Ο Πυλίου

Νικαγόρας - ΠΑΟΚ Κω 

Ρεπό: Αντίμαχος

 

4η - 15η αγωνιστική

Ανταγόρας - Άγιος Γεώργιος Πανόρμου

Α.Ε Λέρου - Αναγέννηση Ασφενδιού

Αργοναύτες - Αντίμαχος

Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω - Δόξα Καρδάμαινας

ΠΑΟΚ Κω - Α.Ο Πυλίου

Ρεπό: Νικαγόρας

 

5η - 16η αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος Πανόρμου - Αναγέννηση Ασφενδιού

Αντίμαχος - Ανταγόρας

Δόξα Καρδάμαινας - Α.Ε Λέρου

Νικαγόρας - Αργοναύτες

ΠΑΟΚ Κω - Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

Ρεπό: Α.Ο Πυλίου

 

6η - 17η αγωνιστική

Αντίμαχος - Άγιος Γεώργιος Πανόρμου

Αναγέννηση Ασφενδιού - Δόξα Καρδάμαινας

Ανταγόρας - Νικαγόρας

Α.Ε Λέρου - ΠΑΟΚ Κω

Αργοναύτες - Α.Ο Πυλίου

Ρεπό: Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

 

7η - 18 αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος Πανόρμου- Δόξα Καρδάμαινας

Νικαγόρας - Αντίμαχος

ΠΑΟΚ Κω - Αναγέννηση Ασφενδιου

Α.Ο Πυλίου - Ανταγόρας

Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω - Αργοναύτες

Ρεπό: Α.Ε Λέρου

 

8η - 19η αγωνιστική

Νικαγόρας - Άγιος Γεώργιος Πανόρμου

Δόξα Καρδάμαινας - ΠΑΟΚ Κω

Αντίμαχος - Α.Ο Πυλίου

Ανταγόρας - Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

Α.Ε Λέρου - Αργοναύτες

Ρεπό: Αναγέννηση Ασφενδιού

 

9η - 20η αγωνιστική

Άγιος Γεώργιος Πανόρμου - ΠΑΟΚ Κω

Α.Ο Πυλίου - Νικαγόρας

Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω - Αντίμαχος

Αργοναύτες - Αναγέννηση Ασφενδιού

Α.Ε Λέρου - Ανταγόρας

Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας

 

10η - 21η αγωνιστική

Α.Ο Πυλίου - Άγιος Γεώργιοος Πανόρμου

Νικαγόρας - Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω

Δόξα Καρδάμαινας - Αργοναύτες

Αντίμαχος - Α.Ε Λέρου

Αναγέννηση Ασφενδιού - Ανταγόρας

Ρεπό: ΠΑΟΚ Κω

 

11η - 22η αγωνιστική

Α.Ο Αθλοπαιδιών Κω - Α.Ο Πυλίου

Αργοναύτες - ΠΑΟΚ Κω

Α.Ε Λέρου - Νικαγόρας

Ανταγόρας - Δόξα Καρδάμαινας

Αναγέννηση Ασφενδιού - Αντίμαχος

Ρεπό: Άγιος Γεώργιος Πανόρμου

Γιώργος Πίτσης

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.