Νίκη για τα Βριλήσσια απέναντι στον ΚΑΟ Φιλίνος (pics)

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Ποδόσφαιρο Δημοσιεύτηκε Κυριακή, 24 Οκτωβρίου 2021

Με ένα γκολ στην αρχή κάθε ημιχρόνου τα Βριλήσσια κατάφεραν να επικρατήσουν με 0-2 του ΚΑΟ Φιλίνος σε εξ αναβολής αναμέτρηση για την Β’ Εθνική (4ος Όμιλος). Οι φιλοξενούμενες κατάφεραν να προηγηθούν στο 10ο λεπτό με την Ποτόγλου ενώ στο 55’ η Μαργώνη ήταν αυτή που διαμόρφωσε το 0-2. Η ομάδα του νησιού μας προσπάθησε να σκοράρει για να ξαναμπεί στην διεκδίκηση της αναμέτρησης χωρίς όμως να τα καταφέρει και το 0-2 έμεινε μέχρι το φινάλε.

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Γρηγόρης Πατσιαούρα με βοηθούς τους Στρατίτη και Βέρροιο.

Οι συνθέσεις

ΚΑΟ Φιλίνος (Κίτσιος Ηλίας): Πέτρου Σ., Βόγδου, Ιντζιρλή, Ντέλιου, Σταμόγλου, Γιαουπάϊ (75’ Σωτηροπούλου), Μάρη (Κοτσάκι Ε.), Κοτσάκι Μ. (32’ Ανθοπούλου), Πέτρου Η., Χρηστοφή, Σαρρή (66’ Κορδιστού).

Α.Ο Βριλησσίων (Γιάννης Πασσής): Παπαδοπούλου, Κατσαρού (38’ Τσουκαλά), Παπαϊωάννου, Ποτόγλου, Παπαμιχάλη, Αλεξοπούλου, Νικολοπούλου, Χρυσοστομίδου, Μαργώνη, Παύλου, Κοντογιάννη (78’ Πολυχρόνου).

Δείτε πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ απ' τον Σουλεϊμάν Σαρρή και την Μαρία Ντέλιου

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.