Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Ποδόσφαιρο Δημοσιεύτηκε πριν 7 μέρες

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α' κατηγορίας Δωδεκανήσου. Πρεμιέρα με τοπικό ντέρμπι ανάμεσα σε Δόξα Καρδάμαινας και Αναγέννηση Ασφενδιού ενώ η Α.Ε Κως θα υποδεχτεί τον Άρη Αρχαγγέλου.

 

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            

Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            

Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ            

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            

Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ            

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ            
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ            
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ            
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ            

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ            
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ            
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ            
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ            

Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

Γιώργος Πίτσης

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.