Το πρόγραμμα της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Μπάσκετ Δημοσιεύτηκε πριν 14 μέρες

Συνολικά 25 αναμετρήσεις θα διεξαχθούν από 22 έως 28 Σεπτεμβρίου, στο πρώτο πρόγραμμα της χρονιάς από την Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου. H πρεμιέρα θα γίνει απόψε στις 20:30 με το ματς για τους παμπαίδες ανάμεσα σε Α.Ε Δικαίου και Έσπερο.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Τ.Ε. Ε.Ο.Κ.

ΠΕΜΠΤΗ(22/09):
Πυλί (20:30): Α.Ε. Δικαίου- Έσπερος Κω (ΠΠ)

ΣΑΒΒΑΤΟ(24/09):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (ΠΚ)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (12:00): Α.Ο. Σταματίου- Ροδίων Άθλησις 1 (ΠΠ)
Καρδάμαινα (13:00): Ηρακλής 2000- Πανιώνιος Λέρου (Ε)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου (Π)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (15:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ελπίδα Πεταλούδων (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Φοίβος Κω 2- Αίολος Κεφάλου (ΠΠ)
Κ.Γ. Διαγόρα (19:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Κ)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:00): Κολοσσός Ρόδου- Πήγασος Κρεμαστής (ΠΚ)
Πυλί (19:00): Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος Κω (Π)
Κ.Γ. Διαγόρα (21:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου 2 (Π)

ΚΥΡΙΑΚΗ(25/09):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (11:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Ν)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000 (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (14:30): Πανιώνιος Λέρου- Ακαδημία Καλύμνου (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Φοίβος Κω- Ξάνθος Πάτμου (ΠΚ)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Φοίβος Κω 1- Ξάνθος Πάτμου (ΠΠ)
Κ.Γ. Διαγόρα (18:00): Γ.Σ. Διαγόρας- Κολοσσός Ρόδου 2 (ΠΠ)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (19:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ελπίδα Πεταλούδων (Π)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου (Ε)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (20:00): Κολοσσός Ρόδου 1- Ροδίων Άθλησις (Π)

ΔΕΥΤΕΡΑ(26/09):
Ροδίων Παιδεία (19:30): Ροδίων Άθλησις 2- Κολοσσός Ρόδου 1 (ΠΠ)

ΤΡΙΤΗ(27/09):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (19:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (Ν)
Ροδίων Παιδεία (21:30): Ροδίων Άθλησις- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Ε)
Κ.Γ. Διαγόρα (21:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Ελπίδα Πεταλούδων (Ε)

ΤΕΤΑΡΤΗ(28/09):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΚ)

 

Γιώργος Πίτσης

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.