Η κλήρωση όλων των τμημάτων (Μίνι, παγκορασίδες, παμπαίδες, κορασίδες, παιδικό, νεανίδες, εφηβικό)

Γιώργος Πίτσης Γιώργος Πίτσης Μπάσκετ Δημοσιεύτηκε Τρίτη, 19 Σεπτεμβρίου 2017

Δείτε αναλυτικά τις κληρώσεις όλων των πρωταθλημάτων για τις μικρές ηλικίες στο βόρειο συγκρότημα Δωδεκανήσου (Μίνι, παγκορασίδες, παμπαίδες, κορασίδες, παιδικό, νεανίδες, εφηβικό).

ΜΙΝΙ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω Β’

Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω Α’

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω Α’

Ιπποκράτης Κω Β’- Ε.Α. Καλύμνου

Ηρακλής 2000- Ακαδημία Καλύμνου

Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ιπποκράτης Κω Α’ Ιπποκράτης Κω Β’

Ε.Α. Καλύμνου- Ηρακλής 2000

Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου

Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω Α’

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω Β’- Φοίβος Κω

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

Ιπποκράτης Κω Α’- Α.Ε. Δικαίου

Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου

Φοίβος Κω- Ηρακλής 2000

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω Β’

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω Α’

Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος Κω

Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω Β’

Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Ιπποκράτης Κω Α’- Ε.Α. Καλύμνου

Φοίβος Κω- Ακαδημία Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω Β’- Α.Ε. Δικαίου

Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η

Ε.Α. Καλύμνου- Ανταγόρας Κω

Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου

Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου

Ανταγόρας Κω- Ηρακλής 2000

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000

Ανταγόρας Κω- Α.Ε. Δικαίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου

Ακαδημία Καλύμνου- Ανταγόρας Κω

Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου

Ανταγόρας Κω- Ιπποκράτης Κω

Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Πανιώνιος Λέρου- Ακαδημία Καλύμνου Β’

Φοίβος Κω Α’- Φοίβος Κω Β’

Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου Α’

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Ακαδημία Καλύμνου Β’- Ακαδημία Καλύμνου Α’

Φοίβος Κω Β’- Πανιώνιος Λέρου

Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’

Πανιώνιος Λέρου- Ε.Α. Καλύμνου

Φοίβος Κω Α’- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου Β’

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου Α’

Ιπποκράτης Κω- Πανιώνιος Λέρου

Φοίβος Κω Β’- Ακαδημία Καλύμνου Β’

Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

Ακαδημία Καλύμνου Α’- Ιπποκράτης Κω

Πανιώνιος Λέρου- Φοίβος Κω Α’

Ακαδημία Καλύμνου Β’- Ε.Α. Καλύμνου

Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω Β’

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

Φοίβος Κω Α’- Ακαδημία Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου Β’

Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’

Ρεπό έχει ο Πανιώνιος Λέρου

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Ακαδημία Καλύμνου Α’- Πανιώνιος Λέρου

Ακαδημία Καλύμνου Β’- Φοίβος Κω Α’

Φοίβος Κω Β’- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ξάνθος Πάτμου- Ακαδημία Καλύμνου

Α.Ε. Δικαίου- Ανταγόρας Κω

Ιπποκράτης Κω- Ηρακλής 200

Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου

Ανταγόρας Κω- Ξάνθος Πάτμου

Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ε.Α. Καλύμνου- Ανταγόρας Κω

Ξάνθος Πάτμου- Ηρακλής 200

Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου

Ανταγόρας Κω- Ακαδημία Καλύμνου

Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ξάνθος Πάτμου- Α.Ε. Δικαίου

Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000

Ρεπό έχει ο Ανταγόρας Κω

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου

Ηρακλής 2000- Ανταγόρας Κω

Ρεπό έχει ο Ξάνθος Πάτμου

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Ε.Α. Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου

Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου

Ανταγόρας Κω- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει ο Ηρακλής 2000

Παίδες

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η

Φοίβος Κω- Α.Ε. Δικαίου

Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η

Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Φοίβος Κω

Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Φοίβος Κω- Ε.Α. Καλύμνου

Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου

Ρεπό έχει ο Φοίβος Κω

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

Νεανίδες

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου

Ακαδημία Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου

Ρεπό έχει ο Ιπποκράτης Κω

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η

Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ξάνθος Πάτμου- Α.Ε. Δικαίου

Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου

Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου

Ρεπό έχει η Ε.Α. Καλύμνου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ξάνθος Πάτμου- Ε.Α. Καλύμνου

Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ιπποκράτης Κω Α.Ε. Δικαίου

Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου

Ρεπό έχει ο Ξάνθος Πάτμου

Εφηβικό

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου

Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η

Πανιώνιος Λέρου- Ακαδημία Καλύμνου

Ξάνθος Πάτμου- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η

Ακαδημία Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου

Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου

Ιπποκράτης Κω- Πανιώνιος Λέρου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η

Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου

Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω

Ξάνθος Πάτμου- Πανιώνιος Λέρου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α. Καλύμνου

Ιπποκράτης Κω- Ξάνθος Πάτμου

Πανιώνιος Λέρου- Α.Ε. Δικαίου

Γιώργος Πίτσης

Γιώργος Πίτσης

Ο αθλητικογράφος του site με πορεία απ’ το 2007 μέχρι και σήμερα. Η μεγάλη του αγάπη είναι οι μεταδόσεις αγώνων.